Tereza Doležalová - pokladník
Abby Půlnoční bouře
*22. 6. 2019
Výstavy: MVP Praha 2019 - VN1
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2020 - třída mladých - V1, VT
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klára Dudková - jednatel
Jasmína od tajemných břehů "Mahu"
* 25. 1. 2021
Zkoušky: BH-VT, SPr1, SPr2, ZVV1
Výstavy: Oblastní výstava Slapy u Tábora 2022 - VD
Bonitace splněna - 5CI1/P
Závody: O Podblanický pohár 2022 - 2. místo dvojic ZVV1
+ nejlepší obrana závodu
O Pohár města Vlašimi 2023 - 3. místo ZZO
O Podblanický pohár 2023 - 4. místo ZVV1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radek Kubeček - hospodář
Gorby Liquido
* 22. 5. 2017
Výstavy: Tř. mladých - VD2
Zkoušky: BH-VT, IGP3
Cherokee z Ditčina dvora
*5. 5. 2019
Zkoušky: BH-VT, IGP 1
Bonitace Dobříš 2023 - 1. třída
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miroslav Glogar - výcvikář
Lemon Provocativo
* 13. 7. 2019
Zkoušky: BH-VT, IGP 1
Závody: Sedlčany 2022 - 1. místo BH-VT
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radka Novotná - revizor
www.insanus-gaudium.webnode.cz
Brucie od Plátěné hory
* 8. 1. 2014
1. třída chovnosti
Výstavy: V1, vítěz třídy, krajský vítěz
Zkoušky: ZOP, ZZO, BH, RO-Z, RO1
Závody: Sedlčany 2017 - 3. místo ZZO
Summer Rally Cup Tachyon 2023 - 2. místo v RO-Z
Jarní Zvěřetické Rally dvojzkoušky 2024 - RO1 - 3. místo, 6. místo
Májové dvojzkoušky v Č. B. - RO1 - 1. a 4. místo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Barbora Bartůňková
Hailee z Ditčina dvora
* 1. 11. 2018
Zkoušky: BH-VT, ZOP, ZZO, ZVV1, SPr1
Bonitace Dobříš 2023 - 1. třída
Výstavy: Oblastní výstava v ČB 2020 - třída dospívajících - VD2
Závody: Sedlčany 2021 - 2. místo BH-VT
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iva Doubravová
Heda Fihrak
* 11. 1. 2021
Zkoušky:
Výstavy: Oblastní výstava Slapy u Tábora 2022 - VD
Závody:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jiří Heřmánek
"Ares" Figaro Sheena Verpi
* 16. 5. 2014
Výstavy: 2015 - Klubová výstava - CAJC, BOJ
2016 - 2017 - 2x res. CAC
Zkoušky: ZOP, ZZO, ZZO1, BH-VT
"Thor" Ferrero Savage Blow
* 2. 5. 2017
Zkoušky: ZZO, BH-VT
Výstavy: ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION (2018)
ČESKÝ ŠAMPION (2019)
ČESKÝ GRAND ŠAMPION (2022)
KV Džbán 2017 - třída štěňat - 2x VN, 2x nejlepší štěně výstavy
MVP České Budějovice 2017 - třída štěňat - VN, nejlepší štěně
KV Chržín 2018 - třída mladých - V1, CAJC, splněn svod mladých
MVP České Budějovice 2018 - třída mladých - V1, CAJC
MVP Praha 2018 - třída mladých - V1, CAJC
Krajská výstava Příbram 2018 - třída mladých - V1, VT
KV Džbán 2018 - mezitřída - V1, CAC, V2, res. CAC
MVP České Budějovice 2018 - mezitřída - V1, CAC
Krajská výstava Rychety 2018 - mezitřída V1, vítěz třídy, krajský vítěz, vítěz skupiny FCI2, absolutní vítěz výstavy
MVP Praha 2018 - mezitřída - V1, CAC
KV Chržín 2019 - mezitřída - V2, res. CAC
MVP České Budějovice 2019 - mezitřída - V1, CAC
NVP Klatovy 2019 - třída vítězů - V2, res. CAC
Krajská výstava Týn n. Vlt. 2019 - třída vítězů - V1, vítěz třídy, krajský vítěz, soutěž skupiny FCI2 - 3. místo
KV Džbán 2019 - třída vítězů - 2x V3
MVP Č. B. 2019 - třída šampionů - V2, res. CAC
MVP Praha 2019 - 2x V2, 2x res. CAC
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2020 - třída vítězů - V1
Národní výstava psů Mladá Boleslav 2020 - třída vítězů - V2, res. CAC
Klubová výstava NFK Džbán 2020 - třída vítězů - V2, res. CAC
Klubová výstava NFK Chržín 2021 - třída vítězů - V3
Národní výstava psů Klatovy 2021 - třída vítězů - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Mezinárodní výstava psů Klatovy 2021 - třída vítězů - V3
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2021 - třída vítězů - V1, VT, KV
Krajská výstava Staňkov 2021 - třída vítězů - V1, VT, KV, 1. místo skupiny FCI2
Klubová výstava psů Praha-Džbán 2021 - třída šampionů - V1, CAC, klubový vítěz
MVP České Budějovice 2022 - třída šampionů - V1, CAC, CACIB
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2022 - třída vítězů - V1, VT, KV
Klubová výstava NFK Praha-Džbán 2022 - V2
Bonitace NFK Džbán 2020 - bonitace - chovný pes
Aureus Loki od Vožického hradu
Zkoušky:
Výstavy: MVP TrioCACIB Praha 2023 - V1
Klubová výstava NFK Chržín - svod mladých - splněn
MVP České Budějovice 2024 - třída mladých - V2
Závody:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ing. Lucie Chocholoušková
Beata Mar-Zur
* 21. 4. 2014
Výstavy: Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 2016 -VD
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michaela Janderová
DJ Didaché Kimbilio
*22. 2. 2018
Výstavy: Klubová výstava Valtice 2018 - třída štěňat - VN3
MVP České Budějovice 2018 - třída dorostu - VN1
MVP Praha 2018 - třída mladých - V1, CAJC, BOJ, BOB
MVP Č. B. 2019 - tř. mladých - V1, CAJC, BOJ, BOS
MVP Praha 2019 - tř. mladých - V1, CAJC, BOJ
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
Klubová výstava Valtice 2019 - mezitřída - V1, CAC, klubový vítěz, BOS
MVP Č. B. 2019 - mezitřída - V1, CAC
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2020 - třída otevřená - V1, VT, KV
MVP Č. B. 2020 - třída otevřená - V2, res. CAC, res. CACIB
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2021 - třída otevřená - V1, VT, KV
MVP České Budějovice 2023 - třída otevřená - V1, CAC, CACIB, BOB
Bonitace - Valtice 2019 - chovná
Zkoušky: ZOP, ZZO, ZZO1, BH-VT, RO-Z, RO1
Závody: Sedlčany 2021 - 1. místo ZZO
Summer Rally Cup Tachyon 2023 - 4. místo v RO-Z
Jarní Zvěřetické dvojzkoušky 2024 - RO1 - 4. místo, 1. místo
Exot cup 2024 - 6. místo ve třídě 1
Májové dvojzkoušky v Č. B. - RO1- 5. a 1. místo
Alois od Křížkova mlýna
*14. 9. 2022
Zkoušky:
Výstavy: Klubová výstava zámek Lešany 2023 - VD2
Závody:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Andrea Jircová
Angie
*4. 5. 2014
Zkoušky: BH, ZZO
Dogdancing zkoušky: F1, DwD1
Závody: Záryby 2015 - 2. místo ZZO
Jílovský talíř 2015, 2016 - 2. místo ZZO
Jílovský talíř 2017 - 1. místo ZZO1
O Podblanický pohár - 3. místo ZZO
Novobydžovský pohár - 2. místo ZZO
Zimní závod Pyšely - 2. místo ZZO
Zimní závod Kácov - 8. místo ZZO
Sedlčany 2018 - 4. místo ZZO
Sedlčany 2019 - 2. místo ZZO
O Jílovský talíř 2019 - kat. I - 4. místo
Sedlčany 2020 - 4. místo BH-VT
Flyball: Titul FLY16
MR BCCZ 2016 - 1. místo
MČR flyball 2016 - 5. místo
MČR flyball 2018 - 6. místo
Eager´s Cup 2019 - 3. divize - 1. místo
O Pohár mukařovského psa 2019 - 1. divize - 4. místo
MČR flyball 2019 - Challenge cup - 3. místo
Máchale spadlo ti to 2020 - 2. divize - 1. místo
MED´s Trophy 2020 - 2.divize - 3. místo
Budějckej Xtreme 2020 - 2. divize - 3. místo
Máchale spadlo ti to - 6. místo
Budějckej Xtreme 2021 - 6. divize - 1. místo
Manic cup 2021 - 3. divize - 3. místo
Máchale, spadlo ti to! 2022 - 2. divize - 1. místo
Eagers Cup 2022 - 4. místo 4. divize
MED´s Trophy 2022 - 1. místo 2. divize
Mistrovství Evropy 2022 Blšany - 4. místo 6. divize
Mistrovství České republiky 2022 Krupka - 1. místo 2. divize
Budějckej Xtreme 2022 - 3. místo 2. divize
Tsunami Couple Cup and Oldies 2023 - 1. místo ve 4. divizi
MED´s Trophy Pláně 2023 - 1. místo ve 4. divizi
Máchale, spadlo ti to 2023 - 7. místo v 1. divizi
Křupky na běhu 2023 - 2. místo ve 4. divizi
Voříškiády: Nejhezčí fena bez PP nad 40 cm, Hloubětín
DUO voříškiáda Tři Studně - štěně bez PP - 3. místo
Jessy Danbero "Bela"
*27. 8. 2016
Výstavy: MVP - třída dorostu - N
Krajská výstava NO - dospívající - VD
Zkoušky: BH
Závody: Sedlčany 2018 - 3. místo ZZO
Sedlčany 2019 - 5. místo ZVV1
O Jílovský talíř 2019 - kat. II - 6. místo
Sedlčany 2020 - 3. místo ZM
Divine Lady Crazy Destiny
*24. 4. 2023
Výstavy:
Zkoušky:
Závody:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eliška Kopecká
Sparky
* 14. 11. 2019
Zkoušky: ZZO, ZZO1, ZOP, RO-Z, RO1
Závody: Sedlčany 2022 - 3. místo ZZO
Sedlčany 2023 - 1. místo ZZO
Kozelské Rally 2023 - 6. místo RO-Z
Jarní Zvěřetické dvojzkoušky 2024 - RO1 - 4. místo
Májové dvojzkoušky v Č. B. - RO1 - 3. místo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naďa Lachoutová
Lily
*30. 12. 2017
Zkoušky: ZZO, ZZO2, BH-VT, ZOP, IBGH1, IBGH2, ZPU1
Závody: Sedlčany 2020 - 2. místo ZZO
Sedlčany 2023 - 3. místo BH-VT
Zafira Tender Flash
*21. 11. 2020
Zkoušky: ZZO, ZZO1, ZOP
Výstavy: KV BOC 2021 Litoměřice - třída dorostu - VN3
Krajská výstava Staňkov 2021 - třída mladých - V1, VT
MVP České Budějovice 2022 - mezitřída - V2
MVP Praha 2022 - V2
MVP Litoměřice 2022 - mezitřída - V2, res. CAC
Klubová výstava BCCCZ Litoměřice 2022 - mezitřída - V4
Speciální výstava Kácov 2022 - V2, res. CAC
MVP České Budějovice 2023 - V
Závody: Tsunami Couple Cup and Oldies 2023 - 2. místo v 1. divizi
Flyvaryos Blšany 2023 - 3. místo v 5. divizi
MED´s Trophy Pláně 2023 - 1. místo ve 4. divizi
Máchale, spadlo ti to 2023 - 2. místo ve 4. divizi
Sedlčany 2023 - 2. místo ZZO
Budějskej Xtreme 2023 - 3. místo v 7. divizi
Indoor tournament Flyvaryors 2024 Nová Role - 3. místo v 5. divizi
Žlutý tujnaj v Herolticích 2024 - 1. místo ve 3. divizi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavel Novotný
Brontes Muhudog
*28. 11. 2021
Zkoušky:
Závody:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dana Orholzová
Aida z Pohádkové chaloupky
* 14. 9. 2021
Zkoušky:
Výstavy: Svod mladých Nová Živohošť 2022 - VN4
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2022 - V2
Mezinárodní výstava CACIB FCI Litoměřice 2023 - V3
MVP České Budějovice 2023 - V2, res. CAC
Závody:
Fest z Kalkaty "Best"
- 23. 6. 2020
Zkoušky:
Výstavy: Krajská výstava Týn nad Vltavou 2021 - V1, VT
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2022 - VD1
Závody: Sedlčany 2023 - 3. místo ZM
Vložený obranářský závod - 1. místo
O Podblanický pohár 2023 - 3. místo ZM
Příbram 2024 - 1. místo ZM
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hanka Raifová čestný člen
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Robert Rajdl
"Vincent" Low River´s Jack Frost
* 24. 6. 2016
Zkoušky: IRON DOG GDT, ZM, ZVV1, BH-VT, IGP 2
Výstavy: Bulldog show Kravaře 2022 - V1, VT
Závody: Iron Dog IDT European Champion 2018
Sedlčany 2019 - 3. místo ZVV1
Bulldog show Kravaře 2022 - 1. místo
Irondog Pentathlon
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Petr Sirotek
Marty Z Krupičkova mlýna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bc. Lucie Stiborová Spálenková
www.amorrot.cz
Arnika Amorrot
* 3. 7. 2017
Výstavy: VN1, V1, CAJC, BOJ
NVP Klatovy 2019 - třída mladých - V1, CAJC, BOJ
MVP ČB 2019 - třída mladých - V
Krajská výstava Horní Počernice 2019 - V1, vítěz třídy, krajský vítěz
Krajská výstava Týn nad Vltavou 2020 - třída otevřená - V1, VT
Svod mladých 2019
Bonitace Rottweiler klubu Městec Králové 2022 - splněna
Zkoušky: BH-VT, ZZO, ZM, ZOP, ZVV1, ZPU1, IGP-V
Závody: Sedlčany 2020 - 3. místo BH-VT
Sedlčany 2022 - 1. místo ZM
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ing. Veronika Stiborová
Arny z Petrovického zámku
*21.2.2018
Zkoušky: ZOP
Závody: Sedlčany 2020 - 4. místo ZZO
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jana Strnadová
Athéna Secret od Tvrze Krabice
*27. 2. 2015
Výstavy: 1xCAC, 4x res CAC, Oblastní vítěz, Vítěz třídy
Zkoušky: ZZO
Boudicca od hradu Vrškamýk
*2. 8. 2021
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bohumil Stuchlík
Tammi
* 2. 2. 2019
Zkoušky: ZZO, ZZO1, BH-VT, ZOP, IBGH1, IBGH2, ZPU1
Závody: Sedlčany 2022 - 1. místo ZZO, pohár pana rozhodčího
Ivetky Memoriál Pyšely 2023 - 7. místo BH-VT
Sedlčany 2023 - 2. místo BH-VT
Erin All Peramans
* 14. 10. 2021
Výstavy: ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA
svod dorostu - kemp Žralok 2022 - splněn
Oblastní výstava psů České Budějovice 2022 - VN1
Oblastní výstava psů Kelč 2022 - VN2
Mezinárodní výstava psů České Budějovice 2022 - VN2
Klubová výstava Chodských psů Pecka 2022 - VN
Mezinárodní výstava psů CACIB FCI Litoměřice 2022 - VN2
Národní výstava psů Klatovy 2022 - VN1
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 2022 - třída mladých - VD4
Speciální výstava Chodských psů 2022 - třída mladých - V
TrioCACIB Prague Expo Dog 2022 - třída mladých - V2, V3, V2
Krajská výstava psů Týn nad Vltavou 2022 - třída mladých - VD3
Interdog Bohemia Mladá Boleslav 2022 - třída mladých - V2
Národní výstava psů Floracanis Olomouc - třída mladých - V3
Mezinárodní výstava psů Klatovy 2022 - třída mladých - VD
Světová výstava Chodských psů Chodská Lhota - třída mladých - V3
Krajská Halloween výstava všech plemen Kelč 2022 - V1, VTM
Danube Cacib Bratislava 2022 - V1, CAJC, BOJ, BOB
Danube Cacib Bratislava 2022 - V1, CAJC, BOJ, BOB
Winterdanube Cacib Bratislava 2022 - V1, CAJC, BOJ, BOB
Slovenský šampion krásy mladých
Třicítka ČMKU Brno 2022 - V1, CAJC, BOJ
XVIII. Národní výstava psů Brno 2023 - třída mladých - V2
DouCacib Brno 2023 (2x) - třída mladých - V2, VD
Špilberka Brno 2023 - třída mladých - V1, CAJC, BOJ
MVP České Budějovice 2023 - třída pracovní - V1, CAC
Speciální výstava chodských psů Pecka 2023 - V2, res. CAC
Národní výstava Klatovy 2023 - V1, CAC
Klubová výstava chodských psů Zděřina 2023 - V2, res. CAC
Mezinárodní výstava psů České Budějovice 2023 - V1
Mezinárodní výstava Danube Cacib Bratislava 2023 - 2x - V1, CAC, V1
MVP České Budějovice 2024 - V2, res. CAC
Klubová výstava chodských psů Pecka 2024 - V1, CAC
Zkoušky: NHAT, HWT, IHT1, IHT2, IHT3, ZZO, ZOP
Závody: O Kozinův pohár Otěšice 2022 - kategorie štěňat - 5. místo
Scudde Trial IV. Libušín - IHT1 - 7. místo
Libušín Scudde Trial I. 2023 - IHT1 - 5. místo
Libušín Scude Trial III. 2023 - 3. místo IHT1
Závody Horní Bukovsko - 2. místo IHT1
Závody Martínkovice 2023 - 4. místo IHT1, 3. místo Mistrovství České republiky chodských psů
Závody CACT Martínkovice 2023 - 5. místo IHT1
Závody Těně CACT 2023 - 8. místo IHT1
Závody Těně CACT 2023 - 3. místo IHT1 TS
Scudde Trial Libušín III. 2023 - 3. místo IHT1 TS
Sedlčany 2023 - 3. místo ZZO
Závody Martínkovice 2023 - 6. místo IHT1
Závody Hustopeče 2023 - 2. místo IHT2
Závody CACT+CACIT Těně 2023 - 6. místo IHT2
Závody Libušín Scudde Trial IV. 2023 - 6. místo IHT2, 1. místo IHT2
Mistrovství České republiky v ovládání ovcí tradičním stylem v Libhošti - IHT2 - 3. místo
O Kozinův pohár 2023 - 7. místo ZM
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jarmila Šachová
Akim
* 25. 6. 2017
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Libor Tomášek
Brego z Granátové zahrady
*19.7.2012
Výsledky: Příbram 2014 - Nejtvrdší obranář
Horní Bříza 2014 - 3. místo
Sedlčany 2015 - 3. místo ZZO
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šárka Vokrouhlíková
Taxis z Ditčina dvora
* 20. 10. 2021
Zkoušky: BH-VT
Výstavy:
Závody: Sedlčany 2023 - 4. místo BH-VT
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VZPOMÍNÁME...
Red Hot Chilli Peppers Swabia
* 13. 2. 2014
DLK 0/0, DKK 0/0, JLPP negativní
Výstavy: ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION
Speciální výstava rtw Roudnice nad Labem 2014 - VN1
Oblastní výstava psů 2014 - VN1
Oblastní výstava psů Příbram 2014 - V1, VT, Oblastní vítěz, postup do první šestice v závěrečné soutěži o nejkrásnějšího psa výstavy
Krajská výstava psů Benešov - VN1, postup do první pětice v závěrečné soutěži o nejkrásnější dorost výstavy
MVP DUOCACIB Brno - třída mladých - V2
MVP Praha Letňany - třída mladých - V2
IFR World Show 2015 - závěrečná soutěž Nejkrásnější pár světa - 3. místo
Krajská výstava Rychety 2015 - mezitřída - V1, VT, Krajský vítěz
Oblastní výstava psů Rychety 2016 - třída otevřená - V1, VT, Oblastní vítěz
Oblastní výstava Praha-Rychety 2022 - V1, VT
Krajská výstava psů Týn nad Vltavou 2022 - V1, VT
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 2022 - V1, BOV
Zkoušky: BH, ZM, SPr3, IBGH1
Závody: Sedlčany 2020 - 1. místo BH-VT
Sedlčany 2021 - 1. místo BH-VT
Annelise Fidrholc
8. 5. 2017 - 30. 3. 2024
Výstavy: VN1
KV Rychety 2017 - VN1, Soutěž o nejlepší štěně - 3. místo
MVP České Budějovice 2018 - VD4
KV Rychety 2018 - třída mladých - V1,vítěz třídy
Zkoušky: Barvářské zkoušky v II. ceně
Nica z Blatenského zámku
*23. 3. 2014
Zkoušky: ZVV1, BH, IPO1, IGP2
Závody: Sedlčany 2019 - 2. místo ZVV1
Sedlčany 2020 - 1. místo ZVV1
Rozárka z Ditčina dvora
*20. 10. 2010
http://rozarka-zditcinadvora.webnode.cz/
Výstavy: Oblastní (dorost) - velmi nadějná (VN4) (2011)
Oblastní (pracovní dlouhosrsté) - VD1 (2013) - 1.místo
Krajská (pracovní dlouhosrsté) - VD1 (2013) - 1. místo
Krajská (pracovní dlouhosrsté) - V1 (2013), VT, KV
Bonitace - 1. třída chovnosti, bon. kód 5UZ1/P
Zkoušky: ZZO (51 b.), ZM (36, 41, 44), ZVV1 (95, 90, 91), ZVV2 (94, 70, 83), ZPS1 (94, 94), ZZO1 (88 b.)
BH (56 b.), FPr3 (95), IPO-VO (96, 79, 91), SPr1 (87), IPO1 (74, 81, 80)
IPO2, IPO3 (94, 91, 87), FH1 (100), FH2 (94), IPO-FH (90, 85)
Výsledky: Závod ve Zdicích 2012 - 2. místo v ZVV1
Nejlepší stopa (99 b.)
Sedlčany 2012 - 4. místo ZVV1
Příbram 2013 - 3. místo ZVV1
Sedlčany 2013 - 1. místo ZVV2, Putovní pohár, Nejlepší poslušnost (96 b.)
Příbram 2014 - 2. místo ZVV2
Sedlčany 2014 - 3. místo ZVV2
Komárov 2015 - 3. místo ZVV2
Sedlčany 2015 - 1. místo ZVV2
Hořovice 2015 - 1. místo ZVV2, nejlepší poslušnost a obrana ZVV2
Krajská liga v kategorii ZVV2 za rok 2015 - 1. místo
Příbram 2016 - 2. místo ZVV2
2016 - účast na MMČKNO - 40. místo, obhájena zkouška IPO3
Příbram 2017 - ZVV2 - 2. místo
Milín 2017 - ZPS1 - 2. místo
Sedlčany 2017 - ZVV2 - 1. místo
Zdice 2017 - ZVV2 - 1. místo
Krajská liga v kategorii ZVV2 za rok 2017 - 2. místo
Příbram 2018 - ZVV2 - 3. místo
Sedlčany 2018 - ZVV2 - 1. místo
Bady NOKAFI
*5.10.2008
Zkoušky: ZM, BH
Závody: Pyšely 2012 - 3. místo ZVV1
Sedlčany 2012 - 1. místo ZVV1, držitel putovního poháru
Sedlčany 2013 - 1. místo ZVV1
Zdice 2013 - 1. místo ZVV1
Příbram 2014 - 1. místo ZVV1, Putovní pohár
Pyšely 2014 - 1. místo ZVV1
Milín 2014 - 3. místo ZVV1
"Jessi" Minie Cetrio
* 17. 3. 2015
Výstavy: Jindřichův Hradec 2016 - VN
MVP České Budějovice 2018 - V1, CAC, CACIB
Black
*17.3.2009 - 16. 11. 2021
Zkoušky: BH, FPr2, ZM, ZVV1
Výsledky: Sedlčany 2010 – 1. místo ZM
Vložený obranářský závod 2010, 2011, 2013, 2014
Sedlčany 2013 - 2. místo ZVV1
Milín 2014 - 1. místo ZVV1
Cardinál Starbox
* 7. 2. 2010 - 2021
Zkoušky: BH, ZZO, ZM
Výsledky: Sedlčany 2013 - 3. místo ZM
Hořovice 2013 - 3. místo ZM
Sedlčany 2014 - 4. místo ZM
Dobřany u Plzně 2014 - 2. místo ZM
Dobřany u Plzně 2015 - 2. místo ZVV1
Sedlčany 2016 - 3. místo ZM
Sedlčany 2017 - 3. místo
Enie z Lijavy
Zkoušky: ZOP, ZM, FPR2
Závody: Sedlčany 2011 - 1. místo ZM
Amor vom Schwarzen Glück
* 25. 5. 2009 - 5. 12. 2020
DLK 0/0, DKK 0/1
Výstavy:
MVP Duocacib Brno 2011 - V1, CAC, r. CACIB
Jihočeská oblastní výstava psů ČB 2011 - V1
MVP ČB 2011 - V1, CAC, CACIB
MVP Praha 2011 - V1, CAC, r. CACIB
MVP Nord Bohemia Canis Litoměřice 2011 - V1, CAC
Národní výstava psů Klatovy 2011 - V1, CAC, Národní vítěz
MVP Interdog Bohemia Mladá Boleslav 2011 - V2, r. CAC
Krajská výstava psů Dog Show Rybníky 2011 - V1, VT
Krajská výstava psů Týn nad Vltavou 2011 - V1, VT, Krajský vítěz
Krajská výstava psů Litoměřice 2011 - V1, VT, Krajský vítěz
Krajská výstava psů Rychety 2011 - V1, VT, Krajský vítěz
2011 - 3. místo v klubové soutěži "Nejúspěšnější dospělý výstavní pes 2011"
MVP Katowice 2012 - V1
MVP ČB 2012 - V1, CAC
2012 - ČESKÝ ŠAMPION
Krajská výstava Dolní Benešov 2012 - V1, VT
MVP Trenčín 2014 - V2, r. CAC
2015 - IFR World Show 2015 - závěrečná soutěž Nejkrásnější pár - 3. místo
Krajská výstava psů Rychety 2015 - třída šampionů - V1, VT, KV
Oblastní výstava psů Rychety 2016 - třída šampionů - V1, VT, Oblastní vítěz, absolutní vítěz FCI2
MVP ČB 2018 - třída veteránů - BOV
Krajská výstava Rychety 2018 - třída veteránů -V1, VT, Nejlepší veterán výstavy
2018 - VETERÁN ŠAMPION
Zkoušky: Canisterapeutická zkouška
ZZO, ZOP, ZPU1, ZM, ZVV1,ZZO1, OBZ, BH, IPO1, UPr1, SPr1, FPr2
Archie Javrkos
*16. 1. 2018
Výstavy: Mladá Boleslav 2018 - třída dorostu - VN1
Krajská výstava Praha-Rychety 2018 - třída dorostu - VN1
MVP České Budějovice 2019 - třída mladých - V2
Texas z Ditčina dvora
* 18. 6. 2012
chovný - bonitační kód 5ZJV1/P
Zkoušky: ZZO, ZM, ZVV1, BH, FPr1, IPO VO, IPO3
Závody: Zdice 2013 - 1. místo ZZO
Sedlčany 2014 - 2. místo ZM
Zdice 2017 - 3. místo ZVV1
Výstavy: Krajská výstava v Kolíně - KV
Beckie Grande Cherokee
Zkoušky: ZZO, ZVV1
Závody: Sedlčany 2014 - 2. místo ZZO
Sedlčany 2016 - 2. místo ZM
Dag
*18. 12 2016
Oxana z Ungeltu
* 5. 12. 2005
Bred Glitch
*2.10.2004 - 4. 8. 2015
Výstavy: dobrý (dospívající)
Zkoušky: ZOP, ZM, FPR1
Výsledky ze závodů: Příbram 2007 – 3.místo ZM
Sedlčany 2007 – 1. místo ZM
Zdice 2007 – 4. místo ZM
Quatro Eqidius
Arman Eqidius
Výsledky: Vložený obranářský závod - Sedlčany 2012
RICKY
Zkoušky: ZVV 1, ZVV 2
Výsledky ze závodů:
3. místo v roce 2005
1. místo v roce 2006
2. místo v roce 2007
Držitelem putovních pohárů závodů
"O pohár města Zdice"
"O pohár města Sedlčany"
A mnoho a mnoho dalších...